Zvýhodněný tarif Vodafonu a Kauflandu za 299 Kč měsíčně přijde vhod SMS maniakům

Zvýhodněný tarif Vodafonu a Kauflandu za 299 Kč měsíčně přijde vhod SMS maniakům

Vodafone pokračuje ve spolupráci s Kauflandem a pro zákazníky s Kaufland Card připravil opět zvýhodněný paušál. Tarif Start 250 s 250 volnými minutami do všech sítí, neomezenými SMS a 1 GB dat nabízí za 299 Kč. Dokup dalších dat je možný v objemu 2 GB za poplatek 149 Kč. Zájemci si mohou tarif aktivovat na základě kódu z newsletteru, který svým zákazníkům s klubovou kartičkou rozesílá Kaufland.

Stejný zvýhodněný tarif v rámci partnerského programu výhod s Kauflandem nabízel Vodafone už začátkem roku. Od té doby se sice proměnily tarifní nabídky všech velkých operátorů, ale v cenové hladině pod 500 Kč se nic zásadního neudálo, takže tento tarif má na trhu stále své místo, ačkoli se dají najít podobné a pro někoho možná i zajímavější nabídky.

Neomezené SMS jako hlavní výhoda

Například Šťastný tarif Sazkamobilu nabídne za stejný měsíční paušál 1 GB, dokonce 500 minut volání, ale zase nemá žádné volné SMS. Nově představený tarif s vlastnostmi předplacenky O2 Go 3 GB obsahuje za 299 Kč měsíčně kromě uvedeného objemu dat ještě 100 volných minut a 25 SMS do všech sítí.

Alternativou mohou být i klasické předplacené karty, kde se dá cena snížit při použití různých bonusů za dobití kreditu na preferované jednotky. Pokud ale dáváte přednost psaní SMS před chatováním na messengerech, může být oprášený tarif Vodafonu a Kauflandu s neomezenými SMS nadále tou nejvýhodnější volbou.

Jak aktivovat eSIM u Vodafonu:

Diskuze (22) Další článek: Apple iPad Mini dostal nový design a spoustu výkonu. Vylepšil se i základní iPad

Témata článku: Tarify a mobilní služby, SMS, Vodafone, Kaufland, Zvýhodněný tarif, Tarif, Kaufland Card, Sazkamobil, Maniak, Data