Dveře

Přečtěte si o tématu Dveře. Abychom vám usnadnili vyhledávání zajímavého obsahu, připravili jsme seznam článků souvisejících s tématem Dveře, které hledáte. Najdete zde články, fotografie i videa k tématu Dveře.
Podvod z USA se může rozšířit i k nám. Pokud někdo bude tvrdit, že máte doma jeho iPhone, neotevírejte dveře | Zdroj: Apple

Podvod z USA se může rozšířit i k nám. Pokud někdo bude tvrdit, že máte doma jeho iPhone, neotevírejte dveře

** Podvodníci přišli na nový způsob zneužití služby Find My ** Zazvoní a tvrdí, že máte jejich iPhone, iPad nebo AirPody ** Mají je v kapse a ukazují mapu, která jako cíl ukazuje váš dům či byt...

Martin Chroust|59

Podvod
Šéf Samsungu za zavřenými dveřmi potvrdil název připravovaného véčka | ajunews

Šéf Samsungu za zavřenými dveřmi potvrdil název připravovaného véčka

Martin Chroust|1

Skládací konstrukceVéčkoSpekulace
iPad 2 zlevňuje, iPad 3 klepe na dveře

iPad 2 zlevňuje, iPad 3 klepe na dveře

Design se nezmění, nový iPad dostane čtyřjádro, větší paměť, retina displej, LTE a delší výdrž. Zatím jde o spekulace, jasno bude v březnu.

Aleš Pospíšil|41

Steve Jobs: iPhone klepe na dveře

Steve Jobs: iPhone klepe na dveře

Předprodejní kampaň iPhone si v ničem nezadá s politickou agitací. Velká slova a odvážné sliby přicházejí také z úst šéfa Apple.

Filip Kůžel|61

Sony Ericsson T610 už klepe na dveře

Sony Ericsson T610 už klepe na dveře

Přehled bleskovek uplynulého týdne. Kryty pro mobily s vůní marihuany - USB kabel pro dobíjení i datování - Zajímavé programy pro váš mobil - Nová verze operačního systému Symbian - a další.

Redakce

5.12.2001 09:19 Pražský sobotní sraz klepe na dveře

5.12.2001 09:19 Pražský sobotní sraz klepe na dveře

Doufáme, že jste nezapomněli na avizovaný sobotní pražský sraz hráčů Nokia Game. Připomínáme, že bude probíhat 8.12. od cca 18:00. Místo akce vám oznámíme s největší pravděpodobností dnes večer. Pokud si chcete popovídat s ostatními hráči, popřídě s Gamemasterem, nezapoměňte si v sobotu večer najít volnou chvilku.

Medvídek

1.10.2001 Nokiagame 2001 klepe na dveře

1.10.2001 Nokiagame 2001 klepe na dveře

Připravte se na další hledání stop, plnění úkolů, telefonáty od tajemných lidí a řadu podobných událostí, které řada z nás pamatuje již od loňského ročníku Nokiagame. Letošní hra potrvá od 4. do 23. 11. 2001 v 28 zemích Evropy a Středního Východu. Pokud je vám méně než 18 let, pak k účasti ve hře budete potřebovat souhlas svých zákonných zástupců. Přihlášky bude možné podávat od 4. 10. do 3. 11. 2001 na adrese nokiagame.com. Znamená to tedy, že od loňského roku se nám nokiagame rozrostla o dalších deset zemí, kde bude hra probíhat ve stejný okamžik. V loňském ročníku se soutěžilo o první cenu, kterou byl zájezd na MTV Snowball party konanou v Italských Alpách. Letos se proslýchá, že 50 - 100 nejlepších hráčů z každé země obdrží "speciální" telefon nokia. Pokud si chcete hru z uplynulého roku připomenout, můžete navštívit naše stránky, které vše mapovaly.

Medvídek

Udílení licencí na sítě UMTS klepe na dveře

Udílení licencí na sítě UMTS klepe na dveře

Zítra zveřejní ČTÚ podmínky pro udělení licencí na provozování sítě UMTS. Jak vidí udílení licencí naši operátoři? Je ČR vůbec dost velká pro čtyři operátory?

Martin Zikmund|9