Game

Přečtěte si o tématu Game. Abychom vám usnadnili vyhledávání zajímavého obsahu, připravili jsme seznam článků souvisejících s tématem Game, které hledáte. Najdete zde články, fotografie i videa k tématu Game.
Sledujte MobilManii.cz na Facebooku
29.10.2001 21:32 Odpovědi na časté dotazy kolem Nokia Game

29.10.2001 21:32 Odpovědi na časté dotazy kolem Nokia Game

Stále čím dál více hráčů se snaží najít odpověd na řadu otázek, které se nabízí na téma Nokia Game. Ty nejčastější jsme sepsali v našem článku a doufáme, že u nich najdete odpovědi, které vás alespoň trochu uspokojí. Přesto máte možnost poslat příspěvek do diskuze a pokud budeme znát odpověd, rádi odpovíme. Seznam nejčastějších dotazů není z daleka kompletní, řekl bych že je teprve v počátku svého růstu, ale další a další odpovědi budou přibývat.

Medvídek|4

25.10.2001 23:01 Francouzské verze televizní reklamy na Nokia Game

25.10.2001 23:01 Francouzské verze televizní reklamy na Nokia Game

Zajímá vás, jak vypadají francouzské televizní reklamy na Nokia Game? Jsou to samozřejmě ony dvě klasické reklamy, které jsou uvedeny na oficiální herní stránce. Přesto pokud máte rádi malebný francouzský jazyk, určitě se vám budou líbit jejich verze. Video je ve formátu Real Video.

Medvídek

24.10.2001 23:10 Příběh Nokia Game 2001: Přísně střežené tajemství?

24.10.2001 23:10 Příběh Nokia Game 2001: Přísně střežené tajemství?

Stejně jako tomu bylo loni, i letos se Nokia snaží za každou cenu utajit do poslední chvíle před začátkem hry jakékoli informace o příběhu a náznaky a drobnosti vyplouvají na povrch velmi pozvolna. Přesto vše se vám pokusíme pár věci o letošním příběhu představit. Hodně prozradila italská stránka Nokia.it, která zašla s odhalením příběhu nejdál. Letos bude hlavní postavou dívka (jménem Alpha?), za kterou bude vystupovat hráč.

Geneva

Naším spojencem, a zároveň informátorem bude jiná dívka, mimozemšťanka Geneva, která potřebuje pomoci při záchraně Tonu. Geneva je pilotkou Neon Force (viz nokia.com/games). Jedno z jejich dobrodružství si můžete sami prožít ve flashovém příběhu na stránce Nokia (330 Kb). Geneva bude naším průvodcem po celou dobu hry. Pokud budete chtít získat nějaké body do hry, musíte naslouchat jejím radám a indíciím, které nám zprostředkuje pomocí televize, tisku, SMS a emailů. Chcete vědět víc? Sledujte naše stránky a o nic nepříjdete

Medvídek

23.10.2001 21:37 Pošleme vám zdarma motivy Nokia Game na váš mobil

23.10.2001 21:37 Pošleme vám zdarma motivy Nokia Game na váš mobil

S radostí vám oznamujeme, že od dnešního dne si můžete z našich stránek nechat zaslat loga na mobilní telefony Nokia s motivem Nokia Game a to zcela zdarma. Na výběr máte ze dvou variant. Buďto záhadné symboly, které znáte z herní stránky, nebo dívku jménem Geneva s nápisem Nokia Game. Podrobnější informace o samotném zasílání najdete v pravém pruhu na této stránce. Loga zasíláme pouze na území České a Slovenské republiky. Za odeslání požadavku prostřednictvím SMS zaplatíte obvyklý poplatek dle ceníku vašeho operátora (zaslání samotného loga je zdarma).

Medvídek

21.10.2001 11:19 Internet Explorer 6 a Netscape 6 versus Nokia Game

21.10.2001 11:19 Internet Explorer 6 a Netscape 6 versus Nokia Game

Řadu hráčů překvapila na stránkách Nokia Game věta, že "hru Nokia Game nelze hrát při použití prohlížeče Internet Explorer 6 a Netscape 6". Důvod této věty je ten, že tvůrci Nokia Game neměli možnost na těchto prohlížečích hru otestovat a aby se vyhli případným problémům, pro Nokia Game je nedoporučují. Před nedávnem ale vyšlo prohlášení, že Internet Explorer 6 plně podporuje Nokia Game a nemusíte se tak ničeho obávat.

Medvídek|8

Příběh: jak jsem loni vyhrál Nokia Game

Příběh: jak jsem loni vyhrál Nokia Game

Protože se blíží další ročník celoevropské hry Nokia Game, zveřejňujeme příběh jednoho z hráčů loňského ročníku, který popisuje, jak se mu podařilo tuto hru vyhrát. Sledujte příběh rostoucího adrenalinu, napětí a očekávání. Sledujte Nokia Game.

Redakce|9

Nokia Game: s Medvídkem a MobilManií nemůžete prohrát!

Nokia Game: s Medvídkem a MobilManií nemůžete prohrát!

Protože se začátek celoevropské hry Nokia Game blíží, připravili jsme speciální stránky, které se budou hrou zabývat. Najdete na ní postupy, jak projít částmi hry, naše zkušenosti a zkušenosti hráčů. Ti, kdo hráli již minulý ročník, jistě ví, kdo je Medvídek.

Petr Broža|4

15.10.2001 01:08 Doména nokia-game.cz

15.10.2001 01:08 Doména nokia-game.cz

Jak jste již možná postřehli, ve vývoji našich stránek došlo k mírné změně. Není tak patrná na první pohled - design stránek se změnil jen lehce (díky Medvídkovi opět k lepšímu ;-)), ale (!) pro předávání informací, rad a všeho co se Nokia Game týče proběhlo zaregistrování nové, snad i dobře zapamatovatelné, domény nokia-game.cz. Na této adrese se budeme nadále setkávat, hrát a komentovat hru Nokia Game. Jak jsme již psali dříve, chystají se další změny - naše stránky budou vytvářeny s technickou podporou serveru mobilmania, ostatně o tom se můžete dočíst přímo v jednom jejím článku.

Dyn

6.10.2001 11:35 Nevíte co se vlastně hrou Nokia Game myslí?

6.10.2001 11:35 Nevíte co se vlastně hrou Nokia Game myslí?

Pamatujete si na loňské dobrodružství Miki a Sisu? Nehráli jste vůbec? Chcete si příběh zopakovat? Tak právě pro vás je na světě www.cbi-awards.com. Stránka je v angličtině, což však příliš nevadí. Připomene vám důležité loňské události, můžete si zkusit znovu zahrát některé hry, přehrát videozáznamy z TV a můžete si zkusit dohrát finálovou hru! Pokud jste loňskou Nokia Game nehráli, uděláte si určitě dobrou představu o tom co vás letos může čekat, pokud se zaregistrujete.

Dyn

Nokia Game 2001 – zahrajte si

Nokia Game 2001 – zahrajte si

Společnost Nokia se 4. listopadu chystá spustit již třetí ročník své mezinárodní soutěže Nokia game. Co Nokia game vlastně je, jak probíhal loni a jak se do ní můžete přihlásit, se dozvíte právě v tomto článku.

Martin Zikmund|14

Jak (vy)hrát Nokia Game, část druhá

Jak (vy)hrát Nokia Game, část druhá

Ve hře Nokia game se to pěkně zamotává. Mám za sebou návštěvu podivného sklepa, uklízel jsem smetí na letišti, unesli mi matku a Mika je nezvěstný. Navíc mám kamsi letět a vůbec netuším kam.

Petr Broža|5

Proč Nokia Game strhla dvacet pět tisíc lidí

Proč Nokia Game strhla dvacet pět tisíc lidí

Stejně jako dvacet pět tisíc lidí v této republice, i já jsem se nechal vtáhnout do této skvělé hry. Pokusil jsem se proto dát dohromady zážitky, známé informace ze hry, texty, videa a zvukové záznamy.

Petr Broža|11