Informace

Přečtěte si o tématu Informace. Abychom vám usnadnili vyhledávání zajímavého obsahu, připravili jsme seznam článků souvisejících s tématem Informace, které hledáte. Najdete zde články, fotografie i videa k tématu Informace.
Sledujte MobilManii.cz na Facebooku
Sony Ericsson P990i: budu vaše jednička (další informace)

Sony Ericsson P990i: budu vaše jednička (další informace)

Na další smartphone od Sony Ericssonu čekají uživatelé už téměř jeden a půl roku. Letos se do prodeje konečně dostane očekávaný Sony Ericsson P990i a už první konkrétnější informace naznačují, že jeho příchod bude velkolepý. Máme nové, podrobnější informace.

Ivo Mareček|57

Unikly informace a fotografie tajných Siemensů

Unikly informace a fotografie tajných Siemensů

Siemens neporušil tradici a opět – pár dnů před veletrhem CeBIT – unikly informace a obrázky chystaných modelů. Mohly by se vám líbit: připravte se na EDGE, displeje s 262 tisíci barvami, Bluetooth, MP3 a paměťové karty. Oživeno: další tři modely včetně smartphonu!

Marek Lutonský|156

Nastavení služeb u operátorů: kde najít informace

Nastavení služeb u operátorů: kde najít informace

Nastavení datových služeb v telefonech je mnohdy oříšek. Existuje však mnoho způsobů, jak si práci ulehčit. Především operátoři by se měli snažit, aby jejich zákazníci neměli s novými službami problémy. A jak se tedy starají?

Michal Hron|14

Tajná Motorola V635: živé fotky a první informace | Zdroj: wikipedia

Tajná Motorola V635: živé fotky a první informace

Digitální megapixelový fotoparát s bleskem, nejmenší paměťové karty typu TransFlash nebo vysokorychlostní datové přenosy technologií EDGE. To vše nabídne očekávaná, ale zatím stále tajná Motorola V635. Živé fotografie!

Ivo Mareček|32

Spuštěno CDMA 450: základní informace

Spuštěno CDMA 450: základní informace

Po dlouhém odkládání spustil dnes Eurotel netrpělivě očekávanou službu CDMA 450 s obchodním označením Data Expres. Službu představil dnes dopoledne na tiskové konferenci a přinášíme vám nejdůležitější informace.

Jaroslav Snášel|99

Tajné informace o chystaných Nokiích

Tajné informace o chystaných Nokiích

Nokia brzy uvede několik nových telefonů. Pokusili jsme se odhadnout, o jaké typy přístrojů půjde. V badání jsme ovšem šli ještě dál a z různých zdrojů a šeptand naznačíme, co nového nám Nokia naservíruje v tomto roce a třeba ještě později.

Tomáš Votruba|7