Martin Cooper

Přečtěte si o tématu Martin Cooper. Abychom vám usnadnili vyhledávání zajímavého obsahu, připravili jsme seznam článků souvisejících s tématem Martin Cooper, které hledáte. Najdete zde články, fotografie i videa k tématu Martin Cooper.
Sledujte MobilManii.cz na Facebooku
Motorola končí. Vzpomínáte na tyto legendární telefony?

Motorola končí. Vzpomínáte na tyto legendární telefony?

Motorola, duchovní matka mobilů. Vybíráme legendární modely, které pomáhaly formovat historii. Vzpomenete si na všechny?

Filip Kůžel|89

Tak jde čas: Motorola – duchovní matka mobilů | Zdroj: wikipedia

Tak jde čas: Motorola – duchovní matka mobilů

Motorola s Nokií jsou dnes již posledními neasijskými výrobci telefonů. Obě jsou také v čele mobilního trhu, Nokia první, ale už ne tak přesvědčivě. Kde pramení úspěch Motoroly posledních let a v čem byla za Nokií vždy pozadu? Přečtěte si o historii amerického výrobce, který stál u úplného počátku mobilů.

Štěpán Postler|52

Ericsson slaví 50 let od představení prvního mobilu

Ericsson slaví 50 let od představení prvního mobilu

Ericsson v těchto dnech slaví padesátileté výročí od uvedení prvního automatického systému pro mobilní telefonii. Nevěřili byste, jak „mobilní telefon“ v roce 1956 vypadal. Chtěli byste dnes nosit stanici o hmotnosti 40 kilogramů?

Michal Sedlák|10

Mobilní telefon slaví 30 let

Mobilní telefon slaví 30 let

Věřte nebo ne, mobilní telefon je tu s námi rovných třicet let. Nastává čas pro první ohlédnutí. Seznamte se tedy v krátkosti s nejzajímavějšími etapami jeho života.

Libor Zezulka|8