Milan

Přečtěte si o tématu Milan. Abychom vám usnadnili vyhledávání zajímavého obsahu, připravili jsme seznam článků souvisejících s tématem Milan, které hledáte. Najdete zde články, fotografie i videa k tématu Milan.
Sledujte MobilManii.cz na Facebooku
Aplikace pro Android, bez kterých nedokážu žít [Milan Měchura]

Aplikace pro Android, bez kterých nedokážu žít [Milan Měchura]

** Do telefonu si instaluji vždy zhruba padesátku aplikací ** Nejčastěji jsou zastoupeny aplikace pro sport a zpravodajství ** Najdou se však i některé nešvary (hry), kterými si občas krátím čas

Milan Měchura|8

Mobilní aplikaceAndroid
Asus Padfone 2: první dojmy z Milána [+ video]

Asus Padfone 2: první dojmy z Milána [+ video]

Asus dnes představil Padfone 2. Je jednodušší, tenčí, lehčí, nemá dvířka ani klávesnici. Mrkněte na fotky, přečtěte si první dojmy.

Filip Kůžel|13

Samsung Corby Txt a Pro: novinky z Milána

Samsung Corby Txt a Pro: novinky z Milána

Rodina Samsungů Corby se rozrůstá. Oba novorozenci mají QWERTY klávesnice a líbivý vzhled. Vyrazili jsme za nimi do Itálie na světovou premiéru!

Filip Kůžel|12

Třikrát Motorola C330: novinky z Milána pěkně pohromadě | Zdroj: wikipedia

Třikrát Motorola C330: novinky z Milána pěkně pohromadě

Kde jsou ty časy, kdy mobilní telefony byly vesměs uniformní záležitostí. Dnes se většina výrobců zaměřuje spíše na vzhled svých výrobků na úkor funkční vybavenosti. Avšak některým se podaří obojí a nová řada 330 od Motoroly toto tvrzení jen potvrzuje.

Marek Turoň|1

Aktuálně: Motorola v Miláně uvedla devět nových mobilů | Zdroj: wikipedia

Aktuálně: Motorola v Miláně uvedla devět nových mobilů

Motorola na akci zvané Motorising uvedla celkem devět nových mobilů, což je více, než kdokoliv z redakce očekával. Můžete se těšit na nový komunikátor, Véčko s barevným displejem, mobil s kamerou nebo nová, vylepšená Véčka V60i a V66i.

Petr Broža|15