Miniaturní baterie

Přečtěte si o tématu Miniaturní baterie. Abychom vám usnadnili vyhledávání zajímavého obsahu, připravili jsme seznam článků souvisejících s tématem Miniaturní baterie, které hledáte. Najdete zde články, fotografie i videa k tématu Miniaturní baterie.
Sledujte MobilManii.cz na Facebooku
Nový objev umožní vyrábět křemíkové čipy s integrovanými bateriemi

Nový objev umožní vyrábět křemíkové čipy s integrovanými bateriemi

Vědci zvládnou vyrábět superkondenzátory přímo ve výpočetních čipech. Energii je tak možné ukládat i přímo v čipech. Výroba je kompatibilní se standardními křemíkovými wafery.

Karel Javůrek|1

PoWiFi: k napájení zařízení bude stačit Wi-Fi

PoWiFi: k napájení zařízení bude stačit Wi-Fi

Power Over Wi-Fi je technologie pro napájení energeticky nenáročných zařízení. Funguje se standardními routery. Je to budoucnost napájení miliard zařízení internetu věcí?

Karel Javůrek|8

Mikrosluchátko: i ty se staň Bondem (test)

Mikrosluchátko: i ty se staň Bondem (test)

Jednu z hraček Jamese Bonda můžete mít také. Mikrosluchátko, o kterém nikdo nebude vědět. Přichází doba samých jedniček na zkouškách bez učení?

Martin Herodek|53

Rozebrali jsme Motorolu V3 Razr: jak se tam všechno vejde? | Zdroj: wikipedia

Rozebrali jsme Motorolu V3 Razr: jak se tam všechno vejde?

Mobilní telefon Motorola Razr V3 patří k nepřehlédnutelným mobilům. Může za to hlavně extrémně malá tloušťka a nelze mu ani upřít výraznou eleganci. Dnes vám Motorolu V3 Razr nabídneme tak, jak ji neznáte. Podívali jsme se dovnitř a prozkoumali, jak se Motorole podařilo všechno vměstnat do tak tenkého těla.

Jaroslav Snášel|22

Nokia 6230: uživatelské megazkušenosti

Nokia 6230: uživatelské megazkušenosti

Nokia 6230 je již kultovním mobil. Je jedním z nejlepších manažerských telefonů současnosti a přesto stále klesá jeho cena. Také uvažujete o jeho koupi? Pak jistě oceníte velmi bohaté zkušenosti jednoho z uživatelů.

Aleš Brigant|88