Negativní postoj

Přečtěte si o tématu Negativní postoj. Abychom vám usnadnili vyhledávání zajímavého obsahu, připravili jsme seznam článků souvisejících s tématem Negativní postoj, které hledáte. Najdete zde články, fotografie i videa k tématu Negativní postoj.
Sledujte MobilManii.cz na Facebooku
RadioMobil versus GTS: bitva je opět tady

RadioMobil versus GTS: bitva je opět tady

Jak jsme již na MobilManii informovali, mezi RadioMobilem a GTS se rozpoutala další bitva telekomunikační války o propojovací poplatky. Poté, co RadioMobil byl nucen znovu propojit svou síť s GTS, nastala mezi oběma společnostmi tvrdá mediální potyčka. To ale není vše.

Martin Zikmund|7

<B>Oživeno:</B> Paegas versus pevný operátor GTS: kdo seje vítr, sklízí bouři

Oživeno: Paegas versus pevný operátor GTS: kdo seje vítr, sklízí bouři

Na českém telekomunikačním trhu se opět schyluje k další bitvě mezi operátory. RadioMobil přerušil přímé propojení mezi svoji sítí a sítí GTS. GTS tvrdí, že RadioMobil porušil propojovací dohodu a telekomunikační zákon. RadioMobil zase tvrdí, že GTS mu odmítá platit za propojení. Jak to tedy je?

Martin Zikmund|9

31.12.2001 Perličky z komunikace s hráči Nokia game 2001

31.12.2001 Perličky z komunikace s hráči Nokia game 2001

Po dobu hry Nokia Game se objevila celá řada zajimavých mailů a dotazů. Některé byly smutné, jiné veselé a nad některými zůstával rozum stát. Vybrali jsme ty nejzajímavější a věříme, že se nad některými pobavíte alespoň tak dobře, jako my.
Přejeme Vám šťastný a úspěšný rok 2002, hodně zdraví, lásky, osobních i pracovních úspěchů a brzké rozdání cen NokiaGame 2001.

Dyn, |62

Amerika ve sporu: zakázat telefonování za jízdy či nikoliv?

Amerika ve sporu: zakázat telefonování za jízdy či nikoliv?

V naší republice je již nemyslitelné, aby řidič při jízdě telefonoval. V Americe se podobný zákon vydat teprve chystají a jsou s tím opravdu velké opletačky - to víte, když se padesát států nemůže dohodnout. Jaké jsou statistiky nehod z mobilem za volantem?

Jiří Kuruc|11