Nokia a Motorola

Přečtěte si o tématu Nokia a Motorola. Abychom vám usnadnili vyhledávání zajímavého obsahu, připravili jsme seznam článků souvisejících s tématem Nokia a Motorola, které hledáte. Najdete zde články, fotografie i videa k tématu Nokia a Motorola.
Sledujte MobilManii.cz na Facebooku
Podíly na trhu s mobily se zajímavě míchají

Podíly na trhu s mobily se zajímavě míchají

Přestože na prvních příčkách se drží známí suveréni, Nokia, Motorola a Samsung, pořadí na dalších pozicích se zajímavě míchá. Zatímco Siemens ztrácí, do hry se dostává nejen LG, ale se svými novými modely také Sony Ericsson. Boje o procenta budou ještě hodně zajímavé.

Ivo Mareček|15

Mobily míří do Asie. Co se bude v  Evropě vůbec vyrábět?

Mobily míří do Asie. Co se bude v Evropě vůbec vyrábět?

Ve schopnosti rychle ovládnout technologie a velmi lacino vyrobit jsou státy Dálného východu nepřekonatelné. Ze starého kontinentu zmizel předposlední producent mobilů, Nokia drží vlajku posledního mohykána.

Jiří Hlavenka|94

Tři nové Sony Ericssony: osvědčené zbraně

Tři nové Sony Ericssony: osvědčené zbraně

Sony Ericsson opět omladil svůj nejdražší model, komunikátor P900: včera byla představena verze P910 s lepším displejem, větší pamětí a plnohodnotnou klávesnicí. Další novinkou je „zlatý střed“ v podobě K500 a nadějné véčko Z500 určené pro Evropu.

Tomáš Votruba|13

Rychlý mobilní internet: kdo bude první? (přehled článků)

Rychlý mobilní internet: kdo bude první? (přehled článků)

Co víme o Sony Ericssonu T650? - ICQ v každém mobilu - Přenositelnost telefonních čísel - První dojmy z Alcatelu OT 756 - Vyplatí se Oskarovy nové balíčky? - Novinky od T-Mobilu na březen - Která předplacená služba je nejlepší.

redakce

Poslední pomoc pro baterii!

Poslední pomoc pro baterii!

Vybitá baterie mobilního telefonu může být důvodem k všelijakým problémům, čekáte-li důležitý hovor a nebo jste déle mimo civilizovanou oblast s elektrickou energií. Jak tento problém vyřešit se dozvíte v tomto článku.

Marek Turoň|14

Je Alcatel nejvíce inovativní značka?

Je Alcatel nejvíce inovativní značka?

V naší anketě, v níž jste měli vybírat nejvíce inovativního výrobce mobilů vyhrál s naprostým přehledem Alcatel před Ericssonem, Nokií, Motorolou a Siemensem. Pátrám po důvodech, proč je podle vás Alcatel tak inovativní.

Petr Broža|73

Siemens kupuje mobilní divizi část Ericssonu

Siemens kupuje mobilní divizi část Ericssonu

Na podzim loňského roku šokoval Ericsson zprávou o ukončení výroby mobilních telefonů. Story pokračuje: zbytek divize mobilních telefonů kupuje německý koncern Siemens.

Michal Zámečník|10