Ochrana dat

Přečtěte si o tématu Ochrana dat. Abychom vám usnadnili vyhledávání zajímavého obsahu, připravili jsme seznam článků souvisejících s tématem Ochrana dat, které hledáte. Najdete zde články, fotografie i videa k tématu Ochrana dat.
Sledujte MobilManii.cz na Facebooku
Tablety, smartphony a děti: 7 rad pro bezpečí | Zdroj: zzz

Tablety, smartphony a děti: 7 rad pro bezpečí

Virtuální svět bude nedílnou součástí života našich dětí. Naučte je hned na začátku, jak jej využít ve svůj prospěch a vyhnout se nebezpečí.

Filip Kůžel|6

Operátorům se v Evropě uleví, Googlu a spol. naopak

Operátorům se v Evropě uleví, Googlu a spol. naopak

V Bruselu přebírá vládu nad digitální agendou nový tým evropských komisařů. Mluví o nutnosti ochrany dat uživatelů a naopak o menší regulaci operátorů.

Jan Sedlák, |5

Záplava nových telefonů pro DoCoMo:  japonské delikatesy

Záplava nových telefonů pro DoCoMo: japonské delikatesy

Největší japonský mobilní operátor NTT DoCoMo představil tento týden čtrnáct nových telefonů. Z velké většiny se jedná o véčka, která jsou nabita těmi nejmodernějšími technologiemi. Pojďme se podívat, co teď v Japonsku frčí.

Jan Horalík|18

Neukradneš mobil, co se sám zničí

Neukradneš mobil, co se sám zničí

K samozničení dojde za 8 - 7 - 6 - 5 - BUM! Kdo by neznal podobné hlášky z filmů o Jamesovi Bondovi, agentu 007. Tenkrát to ovšem byla pouze fantazie scénáristy, dneska má šanci podobný systém omezit krádeže mobilních telefonů

Marek Turoň|41

Jsou data ve vašich Palmech v bezpečí?

Jsou data ve vašich Palmech v bezpečí?

Kapesní počítače jsou ideální pro ukládání hesel a tajných informací, nosíte je vždy s sebou a nabízí rychlý přístup k požadovaným informacím. Jsou to však zařízení velmi náchylná k odcizení nebo ztrátě. Nabízí se tedy otázka - jsou data ve vašich Palmech opravdu v bezpečí? Jak ochránit citlivá data ve vašem Palmu před zneužitím cizí osobou?

Petr Kuchyňka