Ostatní technologie

Přečtěte si o tématu Ostatní technologie. Abychom vám usnadnili vyhledávání zajímavého obsahu, připravili jsme seznam článků souvisejících s tématem Ostatní technologie, které hledáte. Najdete zde články, fotografie i videa k tématu Ostatní technologie.
Sledujte MobilManii.cz na Facebooku
Apple si vyrobí vlastní displeje. Jeho MicroLED je lepší než OLED | Zdroj: YouTube

Apple si vyrobí vlastní displeje. Jeho MicroLED je lepší než OLED

** Mobilní průmysl spěje k dalšímu milníku ** Nejkvalitnější displeje mají být vyrobeny technologií microLED ** Masovému rozšíření brání náročná kompletace displeje i vysoké náklady na výrobu

Martin Chroust|63

microLEDPrototypDispleje
Srovnání: nejrychleší mobilní internet

Srovnání: nejrychleší mobilní internet

Operátoři i výrobci telefonů nám svými teoretickými rychlostmi datových přenosů mažou med kolem úst. Víme jaká je realita!

Jiří Kuruc|24

Jak bude fungovat rychlý internet T-Mobilu?

Jak bude fungovat rychlý internet T-Mobilu?

T-Mobile na včerejší tiskové konferenci oznámil svůj plán spustit novou datovou mobilní síť třetí generace: Fast-UMTS. Zajímá vás, jak technologie TDD-UMTS, na které bude síť postavena, pracuje a jaké jsou její technické parametry? Víte, že to je vlastně CDMA?

Jaroslav Snášel|16

UMTS versus EDGE – co bude dřív?

UMTS versus EDGE – co bude dřív?

Eurotel začíná v těchto dnech testovat UMTS. Testovací provoz mu předvedou všichni tři velcí hráči: Ericsson, Nokia i Siemens. Na veřejnost pronikly ale také informace hovořící o tom, že jeden z našich operátorů vážně uvažuje o zavedení technologie EDGE. Jaký je mezi těmito technologiemi rozdíl a na co se vlastně můžeme v nejbližších měsících těšit?

Martin Zikmund|62

Analýza: jak se na Zemi prodávají mobily?

Analýza: jak se na Zemi prodávají mobily?

Že vás už nic nemůže překvapit a pořadí hlavních výrobců mobilů je už snad navždy dané? Není to úplně pravda, protože ze zadních pozic míří dopředu hráč, který velké giganty nenechá napokoji.

Marek Lutonský|15

Eurotel: plnohodnotný mobilní přístup k poště

Eurotel: plnohodnotný mobilní přístup k poště

Eurotel ve spolupráci se společností Microsoft představuje novou službu pro své firemní zákazníky Eurotel Mobilní Kancelář Profi. Chcete vědět víc?

tisková zpráva|38