Rychlá síť

Přečtěte si o tématu Rychlá síť. Abychom vám usnadnili vyhledávání zajímavého obsahu, připravili jsme seznam článků souvisejících s tématem Rychlá síť, které hledáte. Najdete zde články, fotografie i videa k tématu Rychlá síť.
Chcete vyšší rychlost a lepší odezvu? Operátor umožní přepnout na rychlejší síť přímo v aplikaci na mobilu | Ericsson

Chcete vyšší rychlost a lepší odezvu? Operátor umožní přepnout na rychlejší síť přímo v aplikaci na mobilu

** Potenciál 5G sítí je velký, v praxi se ale novinky objevují pomalu ** Operátor v Hongkongu umožní jednotlivcům přístup do rychlejší sítě ** Za řešením stojí Ericsson a jeho služba Dynamic End User Boost

Jan Láska, |15

5GEricssonMobilní sítě
Apple iOS7: Flat design je zde!

Apple iOS7: Flat design je zde!

Apple začínal pokulhávat za konkurenčními mobilními systémy. Dnes si však premiéra iOS7 vysloužila ovace ve stoje! Co je nového?

Filip Kůžel|239

LG U880: už druhé nejtenčí 3G véčko (první pohled)

LG U880: už druhé nejtenčí 3G véčko (první pohled)

Tenké tělo, smyslný design, brilantní displeje, megapixelový fotoaparát, propracovaný přehrávač MP3 souborů a podpora sítí třetí generace. To vše ve véčkovém balení s názvem LG U880. Titul nejtenčího 3G véčka mu sice dlouho nevydržel, ale v Evropě mu ještě nějaký čas vydrží.

David Polesný|9

Eurotel: EDGE nemá budoucnost

Eurotel: EDGE nemá budoucnost

Eurotel na včerejší tiskové konferenci překvapil. Odklání se od EDGE, tato technologie podle operátora nemá budoucnost, nelze očekávat velké rozšiřování pokrytí. Eurotel plně vsadil na UMTS, na rozdíl od T-Mobilu, který tvrdí, že EDGE současným uživatelům stačí. Která strategie zvítězí?

Marek Lutonský|67