Jan Láska|8
Ochrannou známku na název „Pražská lítačka“ si přihlásila společnost Direct Pay. Ta má obchodní vazby na firmu Globdata, která provozuje SMS jízdenky v Praze a v lednu dostala zakázku na provoz webu hlavního města.
Jan Pavec|3
Desítky českých vývojářů už začínají vyvíjet pro Android Wear. Na celý vývoj je ale třeba nahlížet jinak, než na tradiční aplikace.
Jan Sedlák|2
Reklama
Miroslav Tryner|26
Ondrej Papánek|32
Předvolba 905, aneb hovor za 990 Kč? Zjistili jsme například, že se zatím nedovoláte, odhalili jsme první podvodníky a víme, jak se chránit.
Aleš Pospíšil|39
Utratit několik stovek kreditu bude brzy otázkou jediné odeslané textovky. Udělejte si jednou provždy jasno, jaké SMS a za kolik posíláte.
Aleš Pospíšil|19
Solidarita, využití mezery v pravidlech, nebo prachsprostý podvod? O tom zřejmě rozhodne až soud.
Ondrej Papánek|54
Ondrej Papánek|30
Úloha SMS zpráv v mobilním marketingu zdaleka nekončí při hromadném zasílání jednotného textu. Jak je můžete ještě použít?
Alojz Vlčko|3
Ondrej Papánek|21
Aleš Pospíšil|55
Jan Láska|32
Proč to dělat jednoduše, když to jde složitě? Proč stahovat program na odeslání jediné SMS? Protože je to dost dobré!
Filip Kůžel|28
Michal Režnar|31
Podobná témata: Chytré hodinky, Podvod, Bezpečnost, Google, Symbian, Hodinky, Facebook, Premium SMS, Mobilní aplikace, Nokia 7230, O2, Technologie, Kauzy, Nokia, Android, Operátoři, Wear OS, T-Mobile, Bleskovky, Twitter
Potvrďte prosím přezdívku, kterou jsme náhodně vygenerovali, nebo si zvolte jinou. Zajistí, že váš profil bude unikátní.
Tato přezdívka je už obsazená, zvolte prosím jinou.