OpenCall pokračuje v expanzi novou spoluprací se sítí prodejen Citi-Tabák

OpenCall pokračuje v expanzi novou spoluprací se sítí prodejen Citi-Tabák

Společnost OpenCall, nový GSM operátor s předplacenou službou, který spustila společnost DH Telecom před dvěma měsíci, dnes oznámila podepsání smlouvy o spolupráci se sítí prodejen Citi-Tabák, jež se tak stane posledním významným obchodním partnerem s nabídkou služeb OpenCall.

„V DH Telecom nás těší, že služby OpenCall se tak rychle šíří, a že někteří z hlavních obchodních řetězců v zemi již předplacené karty a dobití kreditu OpenCall nabízí. Byli jsme skutečně překvapeni rychlostí zvyšování počtu zájemců a tato poptávka znamenala rychlé rozšíření produktu do prodejen, abychom zákazníkům mohli vyhovět.”

Služby OpenCall je možné zakoupit i online na webových stránkách www.opencall.cz, kde bude příští týden spuštěna kampaň na propagaci spolupráce se Citi-Tabák. Celý seznam prodejců je také k dispozici na stránkách, nebo mají zákazníci možnost zavolat na telefonní číslo 778 820 820 pro zjištění nejbližších obchodníků. Ceny služeb OpenCall jsou nejnižší na současném trhu a DH Telecom plánuje oznámení několika nových tarifů s ještě výhodnějšími cenami v průběhu příštích několika týdnů.

OpenCall je maloobchodní značkou společnosti DH Telecom, operuje v infrastuktuře sítě Vodafone a poskytuje kompletní portfolio mobilních služeb.

Od 1. listopadu 2013 bude nabídka Opencall předplacených karet a dobití kreditu k dispozici ve více jak 40 prodejnách Citi-Tabák v rámci Prahy a zároveň v jiných prodejnách v Mladé Boleslavi, Karlových Varech, Liberci a také na mezinárodním letišti v Praze v prostorách Terminálu 1. Tato nová spolupráce znamená, že služby OpenCall nabízí již více než 150 prodejen a provozoven v rámci České republiky, přičemž jejich počet se zvyšuje každý den.

O pokračující rychlé expanzi společnosti OpenCall Vincent Charollais, ředitel společnosti DH Telecom, řekl:

Další článek: Nexus 5: špičková výbava za dumpingovou cenu

Témata článku: Tiskové zprávy