Úspěšná řada

Přečtěte si o tématu Úspěšná řada. Abychom vám usnadnili vyhledávání zajímavého obsahu, připravili jsme seznam článků souvisejících s tématem Úspěšná řada, které hledáte. Najdete zde články, fotografie i videa k tématu Úspěšná řada.
Sledujte MobilManii.cz na Facebooku
Lenovo Moto G5 Plus: na USA stačí, v Evropě se zapotí [recenze]

Lenovo Moto G5 Plus: na USA stačí, v Evropě se zapotí [recenze]

** Lenovo Moto G5 Plus se pokusí zabodovat kvalitním fotoaparátem ** Přidá dostatečný výkon, podporu LTE, NFC nebo 3 000mAh baterie ** A na své si přijdou i milovníci (téměř) čistého Androidu

Milan Měchura|21

SmartphonyRecenze
Mobily míří do Asie. Co se bude v  Evropě vůbec vyrábět?

Mobily míří do Asie. Co se bude v Evropě vůbec vyrábět?

Ve schopnosti rychle ovládnout technologie a velmi lacino vyrobit jsou státy Dálného východu nepřekonatelné. Ze starého kontinentu zmizel předposlední producent mobilů, Nokia drží vlajku posledního mohykána.

Jiří Hlavenka|94

Čtenářský kotel: ptejte se Alcatelu

Čtenářský kotel: ptejte se Alcatelu

Čeká vás další čtenářský rozhovor, ke kterému jsme tentokrát přizvali Alcatel. Pokud vás zajímá cokoli ohledně mobilních telefonů této francouzské značky, ptejte se marketingového manažera Alcatelu Petra Váverky.

redakce|100

Alcatel - přehled současných modelů

Alcatel - přehled současných modelů

Francouzský výrobce nenabízí tolik modelů jako Nokia nebo Siemens. V každé třídě má jednoho nebo dva zástupce, v poměru výkonu a ceny ovšem většinou patří k nejlepším. Pojďme se s nimi blíže seznámit.

Tomáš Votruba|25

Motorola C550: levná a vybavená (živé fotky) | Zdroj: wikipedia

Motorola C550: levná a vybavená (živé fotky)

Co nevidět bude na trh uvedena nová Motorola C550 s barevným displejem, integrovaným fotoaparátem, se spoustou funkcí a poměrně velkou pamětí. Rozruch způsobí zejména její cena. Připravili jsme bohatou galerii fotek.

Marek Turoň|26

Ericsson A2638sc – první lowendový Erik bez antény

Ericsson A2638sc – první lowendový Erik bez antény

Úspěšná řada levných, ale dobrých mobilů Ericsson 26x8 má nového pokračovatele – 2638sc nemá anténu a je o chlup menší než Nokia 6210.

Vladislav Janeček|16