LG G2: Lg G2

Uživatelská recenze: LG G2 od uživatele totter

ikony/LGG2.jpg
4 z 5 Celkové hodnocení:

Funkční vybavenost:
Poměr cena/výkon:
Kvalita zpracování:
Pohodlné ovládání:
Zhodnoťte výdrž:

K tomuto produktu si můžete přečíst 19 uživatelských recenzí

Napište vlastní uživatelskou recenzi

Hlavním problémem telefonu je Android 4.2.2. Tato verze se Googlu rozhodně nepovedla. Problémem jsou záseky a škubání celého systému, ale i videí.
Úplně stejné problémy jsem zaznamenal na svém Galaxy Nexusu (GN) po upgradu firmware na verzi 4.2.2. Pomohl až komplikovaný downgrade zpět na verzi 4.1.2.
Pokud mohu srovnávat plynulost běhu systémů telefonů Lg G2, Huawei Ascend P6 a GN, tak suverénně vyhrává hardwarově nejslabší GN (Android 4.1.2) i přes své stáří. Lg G2 a Ascend P6 jsou pocitově stejně rychlé telefony i přes papírově rozdílný výkon.
Vzhledem k tomu, že Lg G2 má velmi kvalitní hardware a na běhu sytému se to neprojeví, nemá dle mého názoru při koupi telefonu s Androidem 4.2.x řešit výkon hardware, protože to plynulosti běhu sytému moc nepomůže.
Obrovské zklamání mi však přineslo Youtube. Videa v HD se nepřehrávají plynule. Např. video od Wohnout - Sraz českých bohémů. Kvalita přehrávání pro mě hraničí s použitelností (dochází k zahazování snímků a neustálému synchronizování obrazu). Sledování videa je pak velmi nepříjemné. Na GN video běží v pořádku.

edit: Telefon se rozjel a už jede bez záseků. Problém s Youtube vyřešen downgradem na verzi v telefonu a jako bonus se nezobrazují textové reklamy přes video.

Přednosti

Design předku telefonu, display, velikost, fotoaparát, sluchátka, baterie.

Nedostatky

ANDROID 4.2.2!, tloušťka, design zadku.

Cena při koupi

10 990 Kč

Fotogalerie

LG G2LG G2LG G2

LG G2
D802
rozměry a hmotnost: 139 × 71 × 8,9 mm, 143 g
displej: 5,2", kapacitní IPS LCD, 1 080 × 1 920, 424 PPI
sítě: GSM, 3G, LTE (150|50 Mb/s)
konektivita: microUSB Type-B, Wi-Fi 5, Bluetooth 4, GPS
paměť: 16 GB, RAM: 2 GB, baterie: 3 000 mAh
procesor: Qualcomm Snapdragon 800 (4× Krait 400, 2 GHz, 28nm)
operační systém: Google Android 4.2 (Jelly Bean)
fotoaparát: 13MPx, video (1 920 × 1 080), autofocus, blesk
40 %
vybavenost
cena: už se neprodáváOhodnoťte tuto recenzi. Byla užitečná?

Ano  Ne

Zajímají vás další recenze?

Nabízíme vám možnost aktivovat si upozornění na další čtenářské recenze. Upozornění dostanete e-mailem na svoji adresu a dodatečně ho můžete kdykoli zrušit.

Vaše e-mailová adresa:

Nabízíme vám možnost aktivovat si upozornění na další čtenářské recenze. Upozornění dostanete e-mailem na svoji adresu a dodatečně ho můžete kdykoli zrušit.


Odesláním souhlasíte s podmínkami užívání služeb

Aktivovat upozornění

~/PubSystem.Controls.Run.Reviews/ReviewDetail.ascx
System.Net.WebException
Unable to connect to the remote server
System
at System.Net.HttpWebRequest.GetResponse() at System.Xml.XmlDownloadManager.GetNonFileStream(Uri uri, ICredentials credentials) at System.Xml.XmlUrlResolver.GetEntity(Uri absoluteUri, String role, Type ofObjectToReturn) at System.Xml.XmlReader.Create(String inputUri, XmlReaderSettings settings, XmlParserContext inputContext) at System.Xml.Linq.XElement.Load(String uri, LoadOptions options) at ASP.pubsystem_controls_run_reviews_reviewdetail_ascx.GetGalleryImages() at ASP.pubsystem_controls_run_reviews_reviewdetail_ascx.__DataBinding__control19(Object sender, EventArgs e) at System.Web.UI.Control.OnDataBinding(EventArgs e) at System.Web.UI.Control.DataBind(Boolean raiseOnDataBinding) at System.Web.UI.Control.DataBindChildren() at System.Web.UI.Control.DataBind(Boolean raiseOnDataBinding) at PubSystem.Controls.Run.Reviews.ReviewDetail.DataBind() at PubSystem.Controls.Run.Reviews.ReviewDetail.InitData() at System.Web.UI.Control.OnLoad(EventArgs e) at System.Web.UI.Control.LoadRecursive() at System.Web.UI.Control.AddedControl(Control control, Int32 index) at PubSystem.Controls.Run.CacheControl.CreateChildControls()