Zimní sport

Přečtěte si o tématu Zimní sport. Abychom vám usnadnili vyhledávání zajímavého obsahu, připravili jsme seznam článků souvisejících s tématem Zimní sport, které hledáte. Najdete zde články, fotografie i videa k tématu Zimní sport.
Sledujte MobilManii.cz na Facebooku
Nejlepší aplikace pro zimní sportování

Nejlepší aplikace pro zimní sportování

Jaké mobilní aplikace přijdou k užitku při zimním pobytu na horách? Nabídneme mapy, sněhové zpravodajství i měření uražené vzdálenosti.

Martin Chroust

Vánoční nabídka Vodafone: Veselé Velikonoce

Vánoční nabídka Vodafone: Veselé Velikonoce

Supervýhodné tarify, levnější smartphony, internet a ošatka aplikací pro všechny. To jsou velikonoční Vánoce u Vodadone.

Aleš Pospíšil|221

Javové hry zimní a vánoční – sníh aspoň v mobilu

Javové hry zimní a vánoční – sníh aspoň v mobilu

Zima už je pomalu tady a nezadržitelně se blíží i Vánoce. Na svátky se těší všichni hráči, konečně budou mít dostatek času na svoji zálibu, která jinak kvůli školnímu, či pracovnímu vytížení strádá. Buďte i vy styloví, hrajte javové hry s vánoční a zimní tématikou.

Martin Demiger

Futuristické příslušenství Motoroly naživo: repráky here, dráty here | Zdroj: wikipedia

Futuristické příslušenství Motoroly naživo: repráky here, dráty here

Motorola připravila ve spolupráci se jmény jako Oakley, Bose nebo Burton výrobky, které nadchnou audiofily a technoidy, lyžaře, snowboarďáky a motorkáře. Krátce jsme si vyzkoušeli, jaké je to nosit hrající bundu či helmu, měli jsme na hlavě pletené čepice s integrovaným handsfree.

Michal Sedlák|14

Eurotel: z olympiády nic nepropásnete

Eurotel: z olympiády nic nepropásnete

Eurotel nachystal k příležitosti blížících se olympijských her nové zpravodajské služby. Žádná důležitá informace by vám neměla uniknout, ať už budete kdekoli. S mobilním telefonem můžete mít neustálý přehled.

David Polesný|5